Головна » Архів матеріалів

     26-го квітня, до Дня цивільного захисту, було проведено спортивні естафети, в яких взяли участь команди учнів 8-11 класів та команда вчителів. Загалом День цивільного захисту пройшов цікаво, сприяв набуттю учнями досвіду поведінки в умовах надзвичайних ситуацій, дав змогу засвоїти правила роботи в команді.

 

Переглядів: 364 | Додав: ol32010 | Дата: 26.04.2018

Вітаємо!

Команду Олевської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 у складі:

 

  1. Повара В.              6а ... Читати далі »

Переглядів: 330 | Додав: vilchiha | Дата: 26.04.2018

     З 11.04 по 15.04 в Олевській ЗОШ  I - III ступенів №3 пройшов тиждень «Знає хай дитина кожна – з вогнем гратися не можна!». Учні 4-Б і 4-В класів підготували виступи агітбригад «Полум’я» і «Вогник» під девізом  «За дзвінком 101 – ми на сторожі як один!», які в ігровій формі донесли до учнів початкових класів правила протипожежної безпеки.

... Читати далі »

Переглядів: 164 | Додав: ol32010 | Дата: 25.04.2018

В рамках щорічної Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», відповідно до плану роботи шкільного лісництва та з метою виховання екологічної культури підростаючого покоління, любові до природи, бережливого ставлення до лісових насаджень 18 квітня 2018 року учні Олевської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 разом з працівниками ДП «Олевське лісове господарство» висадили 5 тис. саджанців сосни звичайної та дуба звичайного на площі 9 га. Для всіх, хто взяв участь в акції, робота в лісі була справжнім відпочинком. Всі учасники були задоволені проробленою роботою і поверталися по домівках з гарним настроєм і відчуттям виконаного обов’язку. Зроблено гарну справу – висаджено молодий ліс у рідному краї!

... Читати далі »

Переглядів: 518 | Додав: vilchiha | Дата: 18.04.2018

      До Всесвітнього дня здоров’я, в рамках тижня психології,  проведено  «Веселу ранкову зарядку»  з учнями 1-5 класів. Зарядка – це комплекс вправ, які допомагають вранці зарядити організм бадьорістю та енергією. Саме такий позитивний настрій отримують учні Олевської ЗОШ №3!

... Читати далі »

Переглядів: 378 | Додав: irina_babich | Дата: 06.04.2018

       Весело і змістовно пройшов "Тиждень початкових класів" в Олевській ЗОШ №3. Діти співали веснянки, кружляли в хороводах, розповідали вірші та загадували загадки про весну. Тако ж згадали всі способи плетіння коси, провели флешмоб "Заплети косу", а сюрпризна група розповіла дітям про рекрди відрощування волосся, згадали і казки героїні яких мали довгу косу. Наші вихованці дарували посмішки, розповідали вірші про дружбу, вибрали "Валентина і Валентину". Витягли із скрині мамині рушники, зібрали інформацію про квіти - символи на рушниках і виготовили святкову рамку. Цей тиждень надовго запам'ятається дітям.

... Читати далі »

Переглядів: 297 | Додав: ol32010 | Дата: 26.03.2018

    Звичаї та обряди свого народу треба вивчати. Як не може рости дерево без коріння, так не може жити людина без роду, без звичаїв та свят. Мудрі наші предки говорили: « Хто минуле забуває, той майбутнього немає». І ось шкільна родина 2- А класу вирішила відродити в нашій школі один з таких обрядів – обряд закосичення.

Так, 22 березня в Олевській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 у 2- А класі (класний керівник Вільк Г.М.) відбулося родинне свято «Коса-дівоча краса. Обряд закосичення». Це свято дало життя ще одному із призабутих звичаїв нашого народу – вшанування дівочої краси. І хочеться вірити, що він оживе, наповниться новим змістом і передасться новим поколінням. Адже народні обряди, пов’язані з дівочою косою, супроводжували дівчину від її народження& ... Читати далі »

Переглядів: 354 | Додав: Ggalina | Дата: 22.03.2018

19 березня у спортивному залі Олевської ДЮСШ пройшов ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». У змаганнях брали участь 10 команд загальноосвітніх навчальних закладів I-III ступенів Олевської ОТГ: Олевська ЗОШ №3 та №2, Кишинська, Жубровицька, Новоозерянська, Зубковицька, Лопатицька, Копищенська, Замисловицька школи та Олевська гімназія.

Програма заходу включала в себе три складові:

– презентація команди;

– спортивна вікторина;

–  комбінована естафета.

Варто зазначити, що за презентацію команда Олевської ЗОШ №3 "Спалах-ФЛЕШ" отримала ІІ місце, а комбіновану ест ... Читати далі »

Переглядів: 293 | Додав: vilchiha | Дата: 19.03.2018

Вчителі української мови та літератури. Скуміна О.Д та Покотило Н.А, під час майстер-класу вчителів-словесників, який відбувся 6 березня 2018 року на базі МНВК.

Скуміна О.Д під час майстер-класу зі створення лепбука: ’’Поети-шістдесятники’’

Покотило Н.А. під час майстер-класу зі створення лепбука ’’Розстрілян ... Читати далі »

Переглядів: 169 | Додав: ol32010 | Дата: 06.03.2018

« 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 16 17 »