Головна » Архів матеріалів

Батьки, учні та класовод Шукель А. Я., 3-Б класу, Олевської загальноосвітньої школи I-III ст. №3 висловлюють подяку заступнику голови Олевської міської ради, депутату обласної ради Ніколайчуку Олександру Володимировичу за виділені кошти на придбання SMART-телевізора для кабінету початкового навчання. Дякуємо за Вашу підтримку та можливість йти в ногу з часом, використовуючи сучасні технології навчання.

Переглядів: 393 | Додав: ol32010 | Дата: 20.12.2017

15 грудня на базі Олевської ЗОШ №3 і Олевської гімназії відбулися зональні змагання з баскетболу, в яких взяли участь 8 команд району. У фінальний етап пройшли команди, які зайняли І та ІІ місця: Олевська ЗОШ №3, Тепеницька ЗОШ, Жубровицька ЗОШ, Олевська гімназія.

20 грудня на базі Олевської ЗОШ №3 пройшов фінальний етап змагань. В результаті запеклої боротьби третє місце посіла команда Олевської гімназії, друге місце - команда Жубровицької ЗОШ. Після напружених спортивних баталій перемогу виборола команда Олевської ЗОШ №3 на чолі зі своїм тренером Бейкуном Олександром Валентиновичем.

ВІТАЄМО наших баскетболістів з абсолютною перемогою! Ми пишаємося вами!!!

... Читати далі »

Переглядів: 463 | Додав: vilchiha | Дата: 20.12.2017

19 грудня до учнів 3 -В класу завітав Святий Миколай. Веселе свято із подарунками, конкурсами та призами подарувало незабутні враження дітям, батькам та гостям.

Класний керівник Існюк Лариса Володимирівна

Переглядів: 210 | Додав: ol32010 | Дата: 19.12.2017

 

Незабаром новорічні та різдвяні свята! Всі зберуться за родинним столом, а наші земляки в цей час виконують свій обов’язок і захищають Батьківщину від жорстокого ворога. Щоб передати воякам нашу шану і повагу учні, батьки та учителі Олевської ЗОШ №3 долучилися до акції по збору новорічно-різдвяних смаколиків для тих, хто свята проведе в АТО. 

Коли вночі у дім, квартиру, хату

Прийде Різдво, ялинка і вогні - 

Згадай, хоч на хвилинку, про солдата,

Який в окопі мерзне на війні...

... Читати далі »

Переглядів: 282 | Додав: vilchiha | Дата: 18.12.2017

18 грудня у 2-в класі відбулося свято "Зустріч із Святим Миколаєм" . Веселі конкурси, цікаві сценки, пісні - все це створювало позитивний настрій діткам, батькам та присутнім гостям. Ну і, звичайно, Святий Миколай приніс учням солодкі і смачні подарунки.

 

Переглядів: 166 | Додав: ol32010 | Дата: 18.12.2017

     

  ТІЛІ

         Жила на світі одна дівчинка, звали її дуже незвичайно Тілі . Тілі була добра дівчинка, дуже чемна і справедлива. А ще вона була справжньою мрійницею, і вірила в те, що колись обов’язково трапиться якесь диво. Проживала Тілі разом зі своєю родиною в невеликому, але дуже цікавому містечку. У тому містечку проживали найдобріші люди на світі, які жили однією дружньою родиною. Тато Тілі був справжнім майстром. Кожен день він працював з ранку до пізнього вечора, а коли повертався додому, то обов’язково приносив різні солодощі дітям. А мама Ті ... Читати далі »

Переглядів: 232 | Додав: vilchiha | Дата: 16.12.2017

Указом Президента України 2017 рік проголошено роком Української революції 1917-1921 років "Без знання минулого, не можливо збудувати майбутнє". Творчі проекти з історії "Здобутки та прорахунки УЦР" представили учні 10-х класів.

 

Переглядів: 225 | Додав: ol32010 | Дата: 14.12.2017

13 грудня у 7-а класі Олевської  загальноосвітньої школи №3 відбулося свято «Андріївські вечорниці».

Метою заходу було  збагатити знання учнів про народні традиції; відроджувати обряди нашого народу; виховувати любов до народних звичаїв, гордість за український народ, який має давні традиції і багату творчу спадщину; розвивати творчі здібності дітей.

Діти провели обряд  «кусання Калити»,  співали, проводили конкурси, змагання та постанову казки  «Ріпка» на сучасний лад.

На фот ... Читати далі »

Переглядів: 189 | Додав: ol32010 | Дата: 13.12.2017

12-13 грудня в Олевській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 було проведено традиційний Благодійний новорічний ярмарок.

Кожен клас приготував особливі смаколики – домашню випічку, тістечка, фрукти та напої. Також можна було придбати новорічні прикраси, зроблені власноруч, іграшки, канцтовари, солодощі та багато іншого. Деякі класи підійшли особливо креативно і цікаво оформили свій стіл. Приємним було те, що цього року участь у ярмарку брали не тільки учні, а й батьки.

Позитивні емоціїї та задоволення отримали всі – і покупці, і продавці – адже метою нашого Ярмарку було зібрати кошти на допомогу тим, хто цього потребує.

... Читати далі »

Переглядів: 445 | Додав: vilchiha | Дата: 13.12.2017

Одним із стратегічних завдань реформування освіти в Україні, згідно з державною національною програмою, є формування освіченої, творчої особистості, становлення її фізичного, психічного і морального здоров’я. Саме використання арт-терапевтичних технік, їх поєднання, може стати тим психотерапевтичним фактором, який є доступним практичним психологам. У наш час арт-терапія більш широко використовується в роботі з підлітками так званої «групи ризику», або тими з них, у кого є емоційні або поведінкові порушення. Їх наявність призводить до низької успішності, тому арт-терапевтична робота може допомогти таким дітям не тільки позбутися цих порушень, але й сприяє ... Читати далі »

Переглядів: 200 | Додав: raiska1979m | Дата: 13.12.2017

« 1 2 ... 10 11 12 13 14 »