Головна » Архів матеріалів

    6 грудня учні та учителі Олевської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 взяли участь в яскравому флешмобі "Зроби фото з хусткою", приуроченому до Всесвітнього дня Української хустки, що впереше відзначатиметься 7 грудня. Адже споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Тож бережемо та відроджуємо наші неповторні українські традиції.

... Читати далі »

Переглядів: 29 | Додав: ol32010 | Дата: 06.12.2019

27 листопада учні Олевської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, які вивчають польську мову факультативно (вчитель Пращур К.Ю.), показали вихованцям ГПД мінівиставу дитячої казки «Ріпка» за одноіменним твором польського письменника Юліана Тувіма.

Артисти отримали задоволення від спільної творчості, а глядачі зарядилися позитивними емоціями.

Веселу казку вирішили повторити і показати усім молодшим школярам.

... Читати далі »

Переглядів: 150 | Додав: vilchiha | Дата: 29.11.2019

     28 листопада 2019 року 47 учнів 1- 4 класів Олевської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 взяли участь в Міжнародному інтерактивному учнівському природничому конкурсі "Смішний колосок -2019".

       "Почуття гумору - важлива річ. Жити без гумору так само безглуздо, як їздити без ресор", - такими словами розпочала конкурс для природолюбів шкільний координатор Вільк Г.М. Потім учні з гарним настроєм почали самостійно виконувати конкурсні завдання.
Чекаємо на гарні "смішні" результати!
Свої результати учні можуть знайти на сайті ... Читати далі »

Переглядів: 150 | Додав: Ggalina | Дата: 28.11.2019

То був страшний навмисний злочин,

Такого ще Земля досі не знала!

Закрили Україні очі

І душу міцно зав’язали…

     22 листопада в пам’ять про загиблих від голоду в 1932-1933 р.   4 Б клас  (класний керівник Назарчук Г.М)  провів для учнів 4-А  і 4-В класів  відкриту виховну годину «Хлібом славиться земля». Діти розповіли про нелегкий шлях хліба до нашого столу, про те що люди 120 професій приймають участь у творенні хліба.

    Важливою сторінкою була болюча тема голодомору де учні переглянули фото- презентацію, відео «Голодни ... Читати далі »

Переглядів: 79 | Додав: ol32010 | Дата: 22.11.2019

     Учасниками навчально-виховного процесу є не лише учні. Важливу роль відіграє взаємодія та спілкування з батьками. Тому, у 6Б класі батьківські збори було проведено у вигляді спортивних змагань із піонерболу, де взяли участь учні та батьки. В першу чергу – це пропагування здорового способу життя. Друга мета – згуртувати клас. Батьки мають показувати приклад для діток, тому учням було корисно та цікаво на це подивитись, а батьки з великим задоволенням пригадали цікаві шкільні роки.

... Читати далі »

Переглядів: 148 | Додав: irina_babich | Дата: 15.11.2019

       Протягом навчального тижня (11.11 - 15.11.2019 р. ) в нашій Олевській ЗОШ №3 проходив тиждень безпеки дорожнього руху. Усі вчителі і учні початкових класів активно працювали і навчалися правилам безпеки дорожнього руху, вивчали дорожні знаки,складали інтелект-карти,лепбуки,проводили цікаві заняття,виставки та ігри. В кінці тижня проведено єдиний національний урок "Безпечна країна", учні кожного класу підготували малюнки "Мій шлях додому".

    Завершився тиждень квестом для учнів 3-4 класів " Правила дорожнього руху",який провела заступник директора з навчально-виховної роботи Мельник Ірина Миколаївна та вчителі,які "керували" станціями .Переможцями квесту стала команда 3-Б класу "Турполіт" (Лузіна В.М.), друге місце здобула коман ... Читати далі »

Переглядів: 180 | Додав: melnikirinaa | Дата: 15.11.2019

14 листопада 2019 року старшокласники та учителі Олевської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 були учасниками змістовного практичного заняття на тему роздільного збирання сміття в нашій ОТГ, яке проводили голова ГО «Районне товариство охорони природи» Юрій Ходаківський, менеджер проекту, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, транспорту, туризму, інвестицій та комунальної власності Олевської міської ради Юрій Халімончук, у рамках реалізації проекту з роздільного збирання відходів, що реалізується у співпраці з міською радою, за підтримки програми «U-LEAD з Європою» та за фінансування Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Зустріч проходила у вигляді діалогу. Усі учасники дізналися цікаву інформац ... Читати далі »

Переглядів: 130 | Додав: vilchiha | Дата: 14.11.2019

14 листопада в Олевській ЗОШ І-ІІІ ст.№3 пройшов традиційний Конкурс патріотичної пісні, присвячений Дню писемності та мови. Учні 5-8 класів представили яскраві сучасні пісні про Україну, чим вразили усіх присутніх в залі. Новизною цьогорічного конкурсу було те, що члени журі вирішили виокремити учасників-солістів та ансамблі. Перші місця посіли двоє солістів: Мидловець Валерія (8-Б кл.) та Горкавчук Наталія (6-А кл.). Серед ансамблів найкращими були учні 7-В класу, друге місце посіли учні 5-Б, 6-В, 7-Б та 8-А класи, третє – 5-А, 5-В, 6-Б та 7-А класи. Дякуємо усім, хто взяв участь у цьому святі!

... Читати далі »

Переглядів: 170 | Додав: vilchiha | Дата: 14.11.2019

    13 листопада 2019 року учні 2-В класу (Гончарова С.А) Олевської ЗОШ I-III ступенів №3 вирушили у цікаву подорож країною дорожнього руху «Ми - за безпечний рух!». Другокласники поділились на 3 команди (зелена, червона, жовта), обравши свого лідера, рухались за своїм маршрутом.

    

     На учасників змагань чекали різні зупинки та випробування, які вони з цікавістю подолали, прихопивши з собою весь багаж знань і життєвий досвід. Школярі повторили правила дорожнього руху, пройшли перевірку знань про дорожні знаки, відгадали загадки, розмалювали світлофор, пригадавши, що потрібно робити, коли світить відповідний колір, а також допомогли автобусу знайти дорогу до зупинки, забрали Шуню і Зубчика і за ... Читати далі »

Переглядів: 133 | Додав: ol32010 | Дата: 13.11.2019

     09 листопада 2019 року учні 4-А класу та 3-Б класу Олевської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 у супроводі Вільк Г.М. та Ковальчук О.Л. здійснили екскурсію в м.Житомир. Діти відвідали унікальну виставку роботів та трансформерів з металу, в повну величину, що увійшла в «Книгу Рекордів України»! Побачили більше 20 роботів із металу: Оптимус Прайм - висота якого 3,5м, Бамблбі - вага якого більше тонни; справжню машину трансформер та шоу танцюючих роботів.

   Також взяли активну участь в перегляді інтерактивної казки-детектива «Як попалася лисиця» в Житомирському академічному обласному театрі ляльок. І родзинкою екскурсії було відвідання Музею космонавтики ім. С.П.Корольова. Діти почули, як звучить Космос, побачили справжню капсулу кор ... Читати далі »

Переглядів: 40 | Додав: Ggalina | Дата: 12.11.2019

« 1 2 3 4 ... 16 17 »