Головна » Архів матеріалів

       Будь-яке сімейне свято сприяє зміцненню сімейних відносин. Спортивне свято, заряджає не тільки активністю і хорошим настроєм, але дає можливість закласти в дитини навички здорового способу життя. Так у переддень весняних канікул учні 5Б класу та їх батьки змагалися у спортивній естафеті «Веселі старти». Батьки виявилися спритніші, але й діти виконували усі завдання старанно та весело. Отримали гарні емоції та бадьорий настрій!

... Читати далі »

Переглядів: 181 | Додав: irina_babich | Дата: 22.03.2019

      Відзначаючи 205 річницю народження великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка, учні 3- Б класу (класний керівник Назарчук Галина Миколаївна) Олевської загальноосвітньої школи № 3 підготували усний журнал " Славетний син великого народу". Запрошені учні 3- А і 3- В класів, батьки та вчителі мали змогу згадати цю величну людину, ім' я якої відоме у всьому світі. На святі звучали вірші славного поета, пісні, написані на його слова, були продемонстровані фотографії картин генія. Маленькі актори вдало інсценізували декілька епізодів із дитинства Тараса. Учням 3 - Б класу вдалося показати свою любов і глибоку повагу до Кобзаря, вірність його заповітам.

... Читати далі »

Переглядів: 112 | Додав: melnikirinaa | Дата: 21.03.2019

20 березня 2019 року в Олевській ЗОШ І-ІІІст.№3 відбувся семінар класних керівників закладів загальної середньої освіти Олевської ОТГ. Саме у цей день – Міжнародний День щастя – учасники семінару отримали неабиякий заряд енергії та позитиву в нашій школі.

Адже кл ... Читати далі »

Переглядів: 68 | Додав: vilchiha | Дата: 20.03.2019

    15 березня в Олевській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбувся конкурсно-розважальний захід для старшокласників "Свято весни" за участю дівчат 8-11 класів.
Розпочався вечір захоплюючим танцювальним флешмобом учасниць і жартівливою сценкою у стилі "Жіночий квартал" - засідання.

      

  Ради лідерів після виборів Президента школи. Ведучі свята Михайленко Богдан (11а) та Іопик Іван (9б) забезпечили усім присутнім піднесений настрій. Глядачі не стримували емоцій і підтримували дівчат бурхливими оплесками.
Кожна учасниця отримала звання Міс: Сучасність 9б Гречко Дарина, Імпровізація 10а Рудницька Карина, Артистичність 11а Рогуля Тетяна, Оригінальність 11б Сікорська Валерія, Стиль 8а Макарчук Яна, Симпатія 8а Клочкова Анна, ... Читати далі »

Переглядів: 264 | Додав: ol32010 | Дата: 15.03.2019

     13 березня 2019 року на базі Олевської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбулася окружна олімпіада учнів 4-х класів.

Розумники й розумниці виконували завдання з природознавства, математики, української мови. Учні були із Олевської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тепеницька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сущанської ЗОШ І-ІІ ступенів, Журжевицької ЗОШ І-ІІ ступенів, Хмелівської ЗОШ І ступеня, Андріїївської ЗОШ І ступеня). Вітаємо учнів переможців нашої школи! І місце з природознавства Мисько Оксана ( Олевська ЗОШ №3, 4-Б кл. - вч. Шукель А.Я.) І місце з математики Яковчук Марина (Олевська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 4-Б кл., - вч. Шукель А Я.) І місце з українсьої мови Гребчук Олександра, (Олевська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) ІІ місце з природознавства Лемак Яна (Оле ... Читати далі »

Переглядів: 223 | Додав: ol32010 | Дата: 13.03.2019

З 04.03. по 07.03.2019 року в Олевській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 під гаслом «Все починається з мами!» пройшов тиждень початкових класів. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику та девіз.

Перший день пройшов під девізом: «Мамо, матінко, матусю, я добра від тебе вчуся.»  Учні  1-4 класів організували  фото вернісаж «Я і моя мама».  Третьокласники і четвертокласники написали твір-мініатюру «Моя мама найкраща у світі». А на перервах діти залучали усіх бажаючих до «Павутинки компліментів» - так вони вчилися робити компліменти своїм друзям, вчителям та батькам.

... Читати далі »

Переглядів: 157 | Додав: chernushka1986 | Дата: 07.03.2019

      Сьогодні, 1 березня, на базі Олевської гімназії відбулась фінальна гра інтелектуального брейн-рингу, присвяченого пам'яті Василя Риндича. У грі брали участь команди трьох міських шкіл. Почесними гостями були батьки Василя, його сестра з чоловіком та однокласниця. 
          Переможцями у фіналі стали наші учні, які показали чудову та емоційно насичену гру!!! 
          Особлива подяка організаторам та спонсорам гри, адже жоден учасник не пішов додому з пустими руками!!! 
          Олевська ЗОШ№3, ми - найкращі!

... Читати далі »

Переглядів: 51 | Додав: vilchiha | Дата: 01.03.2019

    В рамках тижня української мови та літератури 22 лютого відбувся конкурс на кращого декламатора української поезії серед учнів 5-8 класів. Українське слово раділо і плакало, зачаровувало і кликало до боротьби, співачої і грало на струнах душі, викликало сльози радості та болю...

   Переможців усіх конкурсів, які проходили в рамках Тижня української мови та літератури, було нагороджено грамотами.

 

 Не обійшлося і без задушевної української пісні...

... Читати далі »

Переглядів: 106 | Додав: ol32010 | Дата: 22.02.2019

     Розпочато тиждень української мови та літератури. Згідно плану , тиждень буде цікавим , різноманітним.

     Віночки з  роду- віку були найкращою прикрасою української дівчини, неодмінною ознакою національного вбрання. А ще окрасою і оберігали, "знахарем душі",бо в ньому є така сила,що болі знімає,волосся береже.Вінок мають право носити лише діти й дівчата.

... Читати далі »

Переглядів: 120 | Додав: ol32010 | Дата: 21.02.2019

20 лютого українці вшановують учасників Революції гідності та героїв Небесної сотні. Саме цей день 5 років тому став переломним моментом революційних подій і увійшов в історію України як символ патріотизму та героїзму. Цей пам'ятний день своїм указом затвердив Президент 11 лютого 2015 року.

... Читати далі »

Переглядів: 151 | Додав: vilchiha | Дата: 20.02.2019

« 1 2 3 4 5 ... 13 14 »