Головна » 2019 » Квітень » 19 » Тиждень психологічної служби
16:20
Тиждень психологічної служби

      З 15.04. по 19.04. психологічна служба Олевської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 провела незабутній, веселий, пізнавальний тиждень психології під назвою «Хороший настрій починається з душі», а девізом тижня стали слова «Посмішка – це поцілунок душі!». Кожен день був насичений цікавою інформацією, виставками, різними подіями, масовими акціями, флешмобом. Задіяними були учні всіх класів школи, вчителі й батьки. Отже, понеділок розпочався з пророцтв Мудрої Веселки – учні 8-го зустрічали школярів, вчителів і батьків в холі школи та вручали їм поради – пророцтва. В коридорах школи були облаштовані «Пожирачі неприємностей», яким діти й дорослі «згодовували» свої негативні емоції, поганий настрій. На стінах шкільних коридорів з’явилася цікава психологічна інформація. 

     У вівторок, який мав назву «Погляд у майбутнє» учні та вчителі нашої школи мали змогу поділитися своїми думками на «Паркані мрій». Також пройшла презентація плакатів учнів 8-11х класів «Професії майбутнього», відкрито галерею малюнків учнів 3-4х класів «Я в майбутньому».

     Крім того в середу, 17.04., стартувала акція «Посмішка», участь у якій першими взяли здобувачі освіти 1 – 2-х класів та їх класоводи.

     В четвер, в День позитиву і посмішок всі мали можливість бачити калейдоскоп оголошень «Мій настрій». Діти й дорослі обирали для себе той настрій, який їм підходив і відривали собі на згадку.

    І в цей же день продовжила роботу акція – флешмоб (вже з учнями 5-8-х класів) «Посмішка». З учасниками обговорили види емоцій, їх значення в житті людини, необхідність уміння виражати свої емоції. Після чого діти отримали у подарунок шаблони посмішок і фотографувалися з ними в класах чи біля фотозони.

     Останній день тижня психології отримав назву «Кольоровий день рівності» і присвячений боротьбі з булінгом та насильством в школі. П’ятниця була насиченою тим, що діти початкових класів переглянули серію мультфільмів «Ми рівні!», розфарбували малюнки і оформили колаж «Антистрес». Психологічною службою школи було розповсюджено інформаційні повідомлення для вчителів та батьків «Стоп булінгу!». Учні 7-8-х класів отримали завдання зняти соціальну відео-рекламу «Ми проти булінгу», а результати їхньої роботи будуть представлені пізніше.

Детальніше на сторінці групи

 

Переглядів: 70 | Додав: raiska1979m | Рейтинг: 5.0/1